Hakkımızda

E.F ENERJİ TANITIM ve ŞİRKET VİZYONUMUZ
1997 yılında çeşitli sektörlerdeki tesislerin mühendislik gerektiren taahhüt işlerinin yapımıyla başlayan yolculuğumuz , 2007 yılında kurulan firmamızın çatısı altında birleşen tecrübeli mühendisleri ve çalışanları sayesinde günümüzde kendi sektörünün en önemli firması konumundadır.

DOĞALGAZ ALTYAPI ,ÜSTYAPI, ENERJİ , İNŞAAT İŞLERİ, KURULUM, TESİSAT BAKIM-ONARIM VE MONTAJ İŞLERİ ‘ne yönelik faaliyetlerde yer almaktadır.
Şirketimiz T.C. Bayındırlık ve İskan, Çalışma Bakanlığı ve SSK’nın ilgili mevzuatı çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. TSE , Avupa ve Dünya Standarlarında üretim ve hizmet yapmaktadır.

Bünyemizde 7 mühendis 5 teknisyen , 1 muhasebe , 1 finans , 1 Satınalma uzmandan oluşan 15 beyaz yakalı olmak üzere 50 ye yakın personel çalışmaktadır.Tüm çalışanlarımız meslek yeterlilik belgeleri ve kendi alanlarında uzmanlık belgeleri mevcuttur. Ayrıca 100 e yakın tedarikçimiz de firmamıza kurulduğu günden bu yana desteklerini sunmaktadır.

MİSYONUMUZ ;

Başta ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiyede Sanayi tesislerinin , Otellerin , Hastaneleri ,Organize Sanayi Bölgelerinin , Konut Avm Havaalanı ve İş Merkezlerinin ihtiyacı olan DOĞALGAZ , LNG , CNG,BUHAR , SICAK SU , SOĞUK SU gibi enerjilerinin mekanik tesisat işlerini yapmak. İNŞAAT ALTYAPI VE ÜST YAPI KOJENERASYON ,TRİJENERASYON SİSTEMLERİ, JEOTERMAL ELEKTRİK SANTRALLERİ ,ISI GERİ KAZANIM ve TASARRUF ÜRÜNLERİ taahhüt işlerini yapmak. Mühendislik bilgi ve tecrübemizi kullanarak teknolojiyi yakından takip edip daha rekabetçi müşteriler yaratmak. Bu tesislerin Enerji maliyetlerini düşürmek en büyük hedeflerimizdir.

VİZYONUMUZ ;

Önce Ülkemiz Sonra Dünya adına Enerjiyi verimli kullandırtmak , enerji tüketimini azaltıcı bilgi ve mühendislik çözümler üretmek.Gelecek nesillere Daha fazla kaynak bırakarak çevreci , doğayla dost , üretim şeklinin bir parçası olamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ ;

Müşteri odaklı çalışmak, yaptırdığımız işlerle ilgili gereklilikleri sürekli olarak, açık ve anlaşılır bir şekilde iletmek,Tüm çalışanlarımızın verilen eğitimlerle sürekli gelişmelerini sağlamak,Hizmetlerimizim kalitesi ile kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamak, gelen şikâyetlerin kaynağına inip, şikâyet sayısını azaltarak şikayetlere zamanında müdahale edebilmek,Etkin bir sistemle, bütün süreçlerimizi sürekli geliştirmek ve memnun bir müşteri ağı oluşturmak,Firmamızın toplumla ilişkisinde dikkate alacağı hususların başında; sağlık ve güvenlik, enerji ve doğal kaynakların korunmasını içeren çevresel etkiler, yasal mevzuatlarla ilgili uygulanabilir koşulların tanımlanması ve kuruluşumuzun ürünleri, proses ve faaliyetlerinin mevcut ve potansiyel etkilerinin etkin hale getirilmesini sağlamak.

Kalite politikamız taahhüdümüzdeki projelerde, proje tasarımına ve standartlarına uygun olarak zamanında mantıklı ve ekonomik çözümler sunarak tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak.

EĞİTİMLERİMİZ ;

Firmamız hem kendi çalışanlarına hem tedarikçilerine sürekli eğitim ,seminer ve toplantılar düzenleyerek güncel bilgilerin sürekli olmasını sağlamaktadır.Bu sayade yeni teknoloji ve bilgiler kazanılmaktadır.

İŞ GÜVENLİĞİMİZ ;

Firmamızın olmazsa olmazlarından iş güvenliğidir. A sınıfı İş güvenliği uzmanımız
sayesinde tüm çalışanlarımıza iş güvenliği ile ilgili gerekli bilgiler sürekli taplantılar ile anlatılmakta ve sahada sıkı denetimler sayesinde iş kazalarının minumum seviyede tutulması sağlanmaktadır.

MÜŞTERİ MENNUNİYETİMİZ ,

İşverenlerin ve proje dahilinde birlikte çalışılan kuruluşların istek ve beklentilerinin projeden projeye değişiklik gösterebileceği dikkate alınarak organize oluyoruz. Her bir projenin başlangıcında proje yönetimi oluşturularak, projenin özel gereksinimlerine göre çözüm üretilmektedir.Bu noktadan hareketle, firmamızın operasyonel seviyede kullandığı yöntemler ve bunlarla ilgili iş talimatlarının projelere özel olabileceği göz önüne alınmış, projelere ve şantiyelere özel uygulamalar yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.

Yukarıda uyguladığımız ve uygulamaya çalıştığımız sistemler sayesinde firmamız bu güne kadar 500 Adet güzide tesise hizmet sunmuş .Bir çok alanda özel ödüller alarak yaptığı hizmetlerin karşılını almıştır.

Saygılarımızla ,

Güney Çetin
Makine Yüksek Mühendisi
Genel Müdür

Comments are closed.